One way fest – Praha

Po dlouhé době zákazů a omezení se mohla uskutečnit nějaká větší akce, a tak jsme uspořádali One way fest na Letenské pláni! Velké pódium, chill out a dětská zóna, dobré jídlo a pití a neskutečně nabitý program. Energetické křesťanské kapely zněly v širokém okolí a přilákaly spoustu lidí, kteří se zastavovali, poslouchali a tancovali do rytmu. Po bloku chval se vždy nesl hlas evangelistů a jejich slovo slyšelo opravdu mnoho lidí, ani si netroufám odhadnout počet. Rodiče, kteří chodili s dětmi na nedaleké hřiště, došli jen do dětské zóny, kde se vyptávali, co je to za akci a kdo jsme. Festival nesl své ovoce a lidé odevzdávali svůj život Bohu. Byl to opravdu požehnaný čas.

Děkujeme Terce (jako hlavní organizátorce), která k festivalu dodává: „ První ročník byl plný nových očekávání. Myslím si, že se nám je podařilo naplnit. Příště bude festival ještě větší a pestřejší, tak se máme na co těšit. Nejdůležitější ale bylo to, že lidé slyšeli o Bohu a jeho nabídce lepšího života.“

Děkujeme i celému týmu za organizaci a všem sponzorům, kteří nás podporují! Bylo skvělé být toho součástí a těšíme se na další podobné akce, které budou!!