JESUS POCHOD

25. 11. 2023

POZVÁNÍ

Národní probuzení v spolupráci se Zasáhnout svět a Salvation crew pořádá první Jesus pochod ve spolupráci s různými denominacemi z celé České republiky. Pochod se uskuteční v sobotu 25. 11. 2023 v Praze. Cílem této akce je projít společně centrum města a přinést světlo a naději do srdcí všech, kteří se připojí. Je to příležitost, jak sdílet Boží lásku s celým městem. Kdokoli se může přidat, ať už je věřící nebo ne, je vítán. Ve 13 hodin u sochy Svatého Václava se všichni shromáždíme a půjdeme přes Můstek, Staroměstské náměstí až na Klárov, kde pochod zakončíme. 

Na těchto třech lokacích budeme zastavovat, abychom vzdali chválu Bohu písněmi. Po Jesus pochodu bude následovat akce v Betlémské kapli od 16 hodin, kde bude zakončení celého národního probuzení. Těšíme se na všechny, kdo se k nám přidají! Společně můžeme osvětlit Prahu Božím světlem a přinášet Boží království sem na zem. Očekáváme průlom v České republice a věříme, že tato akce přinese dobré ovoce a zasáhne životy lidí, kteří Ježíše ještě osobně neznají.

Těšíme se na vás!

program

SOBOTA 25. 11. 2023

13:00  – sraz na Václavském náměstí/začátek pochodu

15:00 – 15:30 –  zakončení pochodu na Klárově 

16:00 – slavnostní shromáždění v Betlémské kapli

trasa pochodu

Jesus pochod (2)

HLEDÁME DOBROVOLNÍKY

Skládáme tým dobrovolníků na Jesus pochod organizovaný Národním probuzením. Úkolem dobrovolníků bude vést celou skupinu a dohlížet na to, aby vše během pochodu probíhalo tak, jak má. Pokud máte zájem být dobrovolníkem, tak se zaregistrujte níže (registrace je závazná!)

VYRÁŽÍME ZA

Dní
Hodin
Minut
Sekund

KONTAKTY