DALŠÍ KROK VPŘED

Každý, kdo sledoval toto dílo od jeho zrodu, ví, že neustále pokračuje a služba směřuje stále k větší nezávislosti.

Díky všem, kteří mají srdce u Pána a nejsou jim lhostejné životy ztracených, jsme mohli zakoupit veškeré vybavení a prostřednictvím něho uskutečnit množství evangelizačních akcí.

S obrovským nadšením vám sdělujeme další krok vpřed – KUPUJEME HOTEL!

Hotel se nachází v nádherném prostředí Pardubického kraje, v okrese Svitavy, na pozemku o rozloze 8000 m. Je nově zrekonstruován, disponuje 85 místy k ubytování, velkou konferenční místností, restaurací, terasou, parkovištěm a nádhernou zahradou. V současnosti je více než 90% rekonstrukčních prací hotovo, zbývá dodělat jen pár místností.

K čemu všemu bude hotel sloužit?

Bude to skvělé, protože právě zde budeme pořádat množství našich akcí, aniž bychom byli odkázáni na pronájem cizích prostor.

Vzhledem k tomu, že se jedná o plně funkční prostory i s restaurací a velkou konferenční místností s kapacitou 300 lidí, můžeme všechny plánované společné akce přesunout sem.

Budou se zde konat konference Zasáhnout svět, tréninky pro pastory i evangelisty, modlitební setkání, setkání služebníků a množství dalších církevních i sborových akcí. Úžasnou zprávou je i spolupráce s organizací CfaN, se kterou zde budeme pořádat fire CAMP – školení pro evangelisty.

Zároveň prostory využijeme i pro volnočasové aktivity jako dovolenou služebníků, tábory pro děti, manželské pobyty a svatby. Ve velké podkrovní místnosti vybudujeme dětský svět, který bude zároveň sloužit i jako besídka pro děti.

Také v okolí hotelu je množství příležitostí pro rekreaci i sport, v blízkosti se nachází například vodní nádrž s možností rybaření, přírodní park, cyklostezka, lyžařský vlek a také množství dalších ubytovacích zařízení.

Prostory budou současně sloužit také jako centrála Zasáhnout svět, kde bude uskladněno veškeré naše vybavení.

Věříme, že jste z toho stejně nadšeni jako my a těšíte se na to spolu s námi!

Vážíme si každého jednotlivého partnera a podporovatele služby Zasáhnout svět a věříme, že se spolu s námi sjednotíte v této vizi!

V případě vašeho zájmu jakkoli podporovat tuto práci nás kontaktujte mailem na:

partners@zasahnoutsvet.cz