JESUS EVENT V BRNĚ

Je za námi první Jesus event v letošním roce a musíme říci, že už teď se nemůžeme dočkat těch, které jsou před námi. Je úžasné, jak velké věci můžeme dělat pro Pána, když se jako církev sjednotíme. Byly to měsíce příprav, plánování a práce mnoha služebníků, než proběhla premiéra stavby stanu, pódia a všech věcí, které jsme mohli díky ochotným dárcům pořídit.

Téměř od začátku června probíhaly v Brně a okolí evangelizace, kde jsme zvali lidi na tuto kampaň. Také jsme investovali do reklamy, abychom dostali Jesus event do povědomí co největšího počtu lidí. Získali jsme mnoho cenných zkušeností z praxe, na jejichž základě můžeme organizaci a vše další potřebné posunout na vyšší úroveň. A jaký byl JESUS EVENT? Naprosto skvělý! V Mariánském údolí se vystřídalo několik speakrů jako Matheuss van der Steen, Caleb Wehrli spolu s jeho manželkou Sarah a nechyběl ani zakladatel organizace Zasáhnout svět a organizátor eventů – Peter Kuba. Shromáždění doprovázely pomazané a zvučné chvály skupiny Bez Kompromisu a Team 4D! Boží přítomnost naplnila všechny zúčastněné, silné slovo povzbudilo lidi a opět obnovilo naději v jejich srdcích.

I během této kampaně v ulicích Brna slyšelo evangelium opravdu velké množství obyvatel a mnoho z nich vydalo své životy Pánu. Na shromážděních se také vystřídalo několik stovek lidí, což je úžasné, protože přesně to je cíl této služby – zasáhnout co nejvíce obyvatel zprávou o Boží milosti. V poslední den probíhaly vodní křty, kde se pokřtilo přibližně 15 spasených. Jsme teprve na začátku a před námi jsou stále větší a větší věci! Na dalších kampaních očekáváme ještě více spasených duší a více Boží slávy. Těšíme se na setkání na dalším Jesus Eventu v Žilině