Úspěšný start roku 2022

V novém roce jsme vyjeli do ulic s očekáváním dvojnásobného úspěchu. Spolu s evangelistou Alexem Peremotem, který s námi strávil pět dní, jsme hlásali dobrou zprávu lidem v České republice. A jedno je jasné – čím blíže je Pánův příchod, tím více jsou lidé hladoví po Bohu.

V tomto chaosu a zmatku, v beznaději a celkově nedobrém stavu světa, kde mizí tradiční hodnoty, lidé se nemají na koho spolehnout, nevěří vládě a cítí prázdnotu Ježíš podává pomocnou ruku a Bůh zaplňuje prázdné místo v srdcích lidí. Za těchto pět dní vyznalo Pána svými ústy celkem 50 lidí, sláva Bohu! Věříme, že letos uvidíme mnohem více spasených duší, mnohem více zázraků, změněných životů a Boží slávy!

Otevřeli jsme další shromáždění v Litvínově, kde každé úterý před začátkem setkání evangelizujeme a zveme lidi k návštěvě. Každý sbor se plní novými lidmi – a my v zakládání dalších sborů budeme pokračovat. Také neustaneme v evangelizaci, letos v mnohem větší jednotě a síle, plánujeme velké stanové kampaně, One way fest, spolupráci se znovuzrozeneckými církvemi a také Jesus event.

Uděláme maximum pro to, abychom lidem mohli přinést evangelium, chceme šířit důležitou pravdu, která mění životy – že Bůh lidi miluje a chce je zachránit!